Главная Лента Новостей Контакты Реклама Телефонный справочник Транспорт в Черкассах Такси в Черкассах Интернет провайдеры Развлечения в Черкассах

Утеплення будинку методом напилення пінополіуретану

27 июля 2019 г.   10:25

uteplenie-derevyannogo-doma-snaruzhi-28

Матеріаллом, який часто використовують для утеплення будинків Тернопіль является звичайний, або спінений поліуретан. Він нагадує монтажну піну і активно використовується як утеплювач. Його перевагою є висока швидкість застигання. Пінополіуретан напилюють на поверхні через розпилювач за допомогою стиснутого повітря, створюваного компресором.
На виході з монтажного пістолета утворюється дрібна фракція, яка лягає на оброблювану поверхню рівним тонким шаром. Потім він швидко збільшується в розмірах. Завдяки цьому, створюється монолітний утеплюючий покрив.

Плюси від утеплення пінополіуретаном

Утеплення пінополіуретаном демонструє такі переваги в порівнянні з іншими теплоізоляційними матеріалами:

  • Низька теплопровідність;
  • Високі гідроізоляційні властивості;
  • Ідеальні звукоізоляційні характеристики;
  • Несприйнятливість до хімії, кислот і лугів;
  • Легко переносить будь-яку негативну і позитивну температуру;
  • Витримує підвищені механічні навантаження.

Додаткові переваги утеплення пінополіуретаном

Мала вага. Маса 1 м3 ППУ становить 50 кг. Завдяки цьому, матеріал використовують навіть для утеплення старих будинків. Він абсолютно не викликае великого навантаження.

D0-BF-D0-B5-D1-811
Надійність зчеплення з будь-якою поверхнею. Дерев’яні стіни витримують півтора кілограма речовини на 1 см2, а бетон — 2, 5 кг. Цей показник підтверджує потужну адгезію рідкого пінополіуретану, який швидко стає твердим.
Простота напилення. Для такої роботи, досвіду та знань не потрібно. Потрібен лише апарат.
Паронепроникність і водовідштовхувальні властивості. Після затвердіння пінополіуретанова піна утворює суцільний монолітний покрив без стиків і мікротріщин. Тому даний синтетичний утеплювач не вбирає воду і зовсім не пропускає пар. Вироби з таким покриттям можна навіть занурювати в воду.
Універсальність. Пінополіуретаном можна покрити будь-яку поверхню, якої б форми вона не була.
Довговічність. Цей утеплювач відноситься до групи хімічно стійких матеріалів. Його термін експлуатації розрахований на 30 років.
Можливість напилення на будь-які поверхні. Затверділий пінополіуретан не відколюється і не сповзає.
Навколо об’єкта утворюється безшовна оболонка, яка не пропускає холодне повітря всередину будівлі.
Відсутність «містків холоду». Дане явище утворюється в місцях розташування обрешітки, якої немає при утепленні пінополіуретаном.

Пінополіуретан володіє підвищеною стійкістю до відкритого вогню. Загоряння можливе лише при температурі 500oC. Однак завдяки спеціальному компоненту, що входить до складу синтетичного утеплювача, загасання вогню відбувається само собою.
Завдяки незначній вазі пінополіуретану, його можна наносити на будь-які будівлі, навіть з найтоншим фундаментом. Крім того, застиглий шар теплоізоляційного матеріалу надає стінам додаткову міцність.


Загрузка...