Главная Лента Новостей Контакты Реклама Телефонный справочник Транспорт в Черкассах Такси в Черкассах Интернет провайдеры Развлечения в Черкассах

Що таке Арбористика і хто такі арбористи

28 февраля 2018 г.   21:00
ok10Ті, у кого є дача або просто садова ділянка, точно знають, як буває складно час від часу позбутися від сухих гілок, сучків, підліковувати дерева, боротися з паразитами або проводити сезонну профілактику насаджень. Тому якщо ви любите ваш сад і стежити за ним правильно, і хочете отримати щедрий урожай, необхідно проводити процедуру обрізання дерев. А самостійно виконати такі роботи не завжди можливо, адже гілки можуть бути високо і в важкодоступних місцях, або близько до проводів, до того ж проводити садові роботи з деревами потрібно і бажано зі спеціальним обладнанням. Тому ці складні і небезпечні роботи краще довірити професіоналам. Арбористика — це та сфера промислового альпінізму, в якій навчені висотники-садівники кронують, обрізають і лікують дерева.Санітарна обрізка — це також окремий вид робіт в Арбористика, це обрізка сухих або гнилих гілок. Адже це не тільки загроза дереву, оскільки захворювання однієї частини рослини може перейти на все дерево, а це небезпечно для людини, так як вітер або сильні опади можуть повалити дерево або його частину і нанести шкоду людині, автомобілю, саду або перегородити дорогу. Альпініст професійно видалить погані гілки, обробить все дерево захисним засобом, щоб дерево заново відновилося. Ще Арбористика пропонує послуги по формуванню красивої крони, Топпінг (санітарна обробка верхівки дерева), кейблінгу або брейсінгу (підтримка стовбура або гілок від несанкціонованого падіння).

Професіонали якісно і недорого видалять непотрібні або небезпечні частини дерева, а витрати на ці послуги будуть в рази дешевше для вас ніж самостійні спроби усунути проблеми. Ціни на даний вид послуг визначаються індивідуально, так як враховувати потрібно висоту дерева, конфігурацію крони, аварійність стовбура, розташування дерев, близькість до ліній електропередач, а також можливо інші фактори ризику. Ще додатково альпіністи можуть розпиляти вже обрізані гілки, вивезти гілки з вашої ділянки. Даний вид робіт з деревами досить небезпечний, так що краще їх довірити професіоналам.
Плюс більшість верхолазів універсальні працівники і раз Ви запрошуєте їх до себе на ділянку, то можете попросити їх і про інші послуги, пов’язані з будинком і висотою. Вони можуть відремонтувати або почистити водостічну систему, в якій після весни зібралося багато листя і гілок, що заважає нормальному відведення води. Також вони можуть і дах очистити від листя та бруду різною. Якщо раптом у Вас фасад і вікна стали не сильно привабливими через бруд і пил, то можна замовити послугу з миття фасадів та вікон. Загалом звертатися по будь-яких питань можна, від мийки, до ремонтних фасадних робіт. І головне, якщо будете замовляти великий обсяг робіт, то ймовірність отримати знижку дуже сильно зросте.

 


Загрузка...