Главная Лента Новостей Контакты Реклама Телефонный справочник Транспорт в Черкассах Такси в Черкассах Интернет провайдеры Развлечения в Черкассах

Переваги бухгалтерського аутсорсингу для IT-компаній

31 августа 2019 г.   15:06

 

Closeup of Accountant Hands Counting on Calculator

Сфера IT-послуг в Україні є однією з найбільш прибуткових та затребуваних. Зокрема, вона займає 2 місце по зовнішній торгівлі, та демонструє стабільний приріст на 10-20% щороку, незалежно від стану економіки. Разом із розвитком айті-індустрії та відкриттям великої кількості нових компаній, зростає потреба у кваліфікованих бухгалтерах. Оптимальне рішення тут – це бухгалтерський аутсорсинг для IT (https://mcg-lv.com/buhgalterskij-autsorsing-it-tov/), або ж ведення бухгалтерії віддалено.

Чому саме аутсорсинг? На це є декілька причин:

  • Висока кваліфікація спеціалістів з аутсорсингових бухгалтерських компаній. За якістю надання послуг, вони значно виграють у бухгалтерів-фрілансерів, які працюють індивідуально.
  • Розуміння потреб IT-бізнесу та ведення бухгалтерії з урахуванням цих потреб. Кваліфікований бухгалтер-консультант може знадобитися уже на етапі реєстрації підприємства: він допоможе обрати коректні коди КВЕД та систему оподаткування.
  • Помірна оплата. Співпрацювати з аутсорсинговою компанією – значно дешевше, ніж формувати повноцінний бухгалтерський відділ з найманими працівниками. При цьому, якість послуг залишається аналогічною.
  • Конфіденційність інформації Вашого підприємства, чітке дотримання професійної етики.

Співпраця IT-фірм з аутсорсинговими бухгалтерськими компаніями відбувається на основі договору. У договорі прописані найважливіші нюанси такого співробітництва. Зокрема, його термін, перелік необхідних послуг та їх вартість. Що дуже важливо, сума оплати є фіксованою: Вам не доведеться платити додатково за виконання тих чи інших завдань, передбачених договором.

8-7

Обираємо аутсорсингову бухгалтерську компанію правильно

Важливо, щоб компанія мала практичний досвід у веденні бухгалтерії для айті ФОП та ТОВ. Це означатиме, що спеціалісти обізнані в специфіці аналогічної діяльності, та розуміють індивідуальні потреби підприємств, які надають IT-послуги на українському та світовому ринку. 

Немале значення має й кваліфікація кожного окремого спеціаліста, який працює в аутсорсинговій бухгалтерській компанії. Тут важливо звертати увагу не лише на наявність профільної освіти та досвіду роботи. Бухгалтер має постійно навчатися, відвідувати курси підвищення кваліфікації та цікавитися усіма законодавчими змінами. Це буде запорукою його професіоналізму. 

Бажаємо успіху!


Загрузка...