Главная Лента Новостей Контакты Реклама Телефонный справочник Транспорт в Черкассах Такси в Черкассах Интернет провайдеры Развлечения в Черкассах

Неінвазивний НІПТ (NIPT) аналіз у Києві у лабораторії IGR LAB

1 октября 2020 г.   14:51

babytest-4

Генетична діагностика стає все більш популярною. Широке застосування в медичній практиці в останні роки отримав НІПТ тест. Це специфічний лабораторний аналіз, який визначає:

  • стать плоду на терміні від 10 до 14 тижнів вагітності;
  • найбільш поширені хромосомні патології.

Якщо ви хочете дізнатися стать майбутньої дитини, а також виключити ймовірність появи в родині малюка з патологіями, зверніться у «Медичний центр ІГР» і лабораторію ІГР ЛАБ у Києві. Ми проводимо якісну генетичну діагностику відповідно до європейських стандартів.

Особливості НІПТ-тесту

Даний вид дослідження відноситься до неінвазивного методу лабораторної діагностики. Він відкриває нові можливості. Тепер вагітна може пройти не тільки стандартний скринінг, а також додаткове дослідження у плода генетичних змін і завчасно дізнатися стать майбутньої дитини.

НІПТ-тест відрізняється високою точністю і інформативністю.

Здати кров на аналіз у лабораторії нашого медичного центру ви можете в будь-який зручний час. Тільки у нас самий досвідчений медичний персонал, лабораторна діагностика без черг, швидке отримання і висока точність результатів.

Неінвазивний НІПТ (NIPT) тест дозволяє знизити необхідність у проведенні інвазивних тестувань, які несуть загрозу не тільки життю і здоров’ю плода, а також самої вагітної.

Обмеження за віком для здачі аналізу NIPT

Вік вагітної жінки не має значення. Немає обмежень для здачі аналізу. Вагітні з групи ризику здають аналіз за призначенням і рекомендацією лікаря.

Ризик хромосомних аномалій зростає з віком матері. Однак, навіть наймолодші жінки в положенні не застраховані від можливих проблем. Тому при наявності можливості пройти якісну генетичну діагностику рекомендується усім вагітним.

Звернувшись до лабораторії ІГР ЛАБ, ви зможете здати кров на аналіз у зручний час і отримати консультацію лікарів «Медичного центру ІГР» в разі необхідності розшифровки результатів тесту.

Особливості пренатальної діагностики

Для виявлення генетичних патологій у плода проводиться спеціальна пренатальна діагностика. Остання виконується в двох формах:

  1. інвазивна. Проводиться у жінок, у яких результати першого скринінгу визначають високий ризик хромосомних аномалій у плода. Головний плюс інвазивної діагностики — висока точність (до 99,9%). Основний мінус — можливість порушення перебігу вагітності та інших ускладнень на тлі проведення процедури;
  2. неінвазивна. Не несе загрози життю і здоров’ю плода, а також самої жінки. Проводиться в першому триместрі вагітності. У комплексі з результатами УЗД і деякими іншими результатами біохімічних показників крові вагітної дозволяє отримати відповіді на питання щодо можливих хромосомних аномалій.

П’ять причин здати НІПТ тест у лабораторії ІГР ЛАБ у Києві

Від результатів тесту багато в чому залежить рішення про збереження вагітності та вибір тактики її ведення. Тому точність тесту має важливе значення. У лабораторії ІГР ЛАБ генетичний моніторинг відрізняється особливою точністю завдяки:

  • використанню передових технологій і методів дослідження;
  • високої кваліфікації лікарів-лаборантів;
  • наявності найсучаснішого обладнання, якісних імпортних реактивів.

У нас ви можете здати кров на аналіз за призначенням лікаря або без нього. Детальна інформація про показання та можливості генетичної діагностики у лабораторії ІГР ЛАБ представлена ​​на офіційному сайті клініки.


Загрузка...